Geek Meet

PHP GeekMeet #1, Cluj

GeekMeet | Thursday, February 26th, 2009

Prima întâlnire PHP GeekMeet din Cluj va avea loc pe 21 martie 2009 în Zorky, de la ora 10.00.

Prezintă:

Da, vor fi doar două prezentări deoarece vor fi tratate mai în detaliu, așa cum ziceam aici.

Condiții de participare:

  • Taxa propriuzisă pentru participare nu este, dar trebuie făcută o consumație minimă de 10 lei / pers
  • Participarea se face exclusiv pe bază de preînscriere! Dacă ştii sigur (măcar 90%) că vii, trimite un mail la breharmihai [la] gmail.com şi spune-ne cine ești.

15 Comments »

  1. Eu sigur o sa fiu pe acolo :)

    Comment by Zsolt — March 2, 2009 @ 11:26 am

  2. [...] Framework at PHP Geek Meet in Cluj, Romania. Everyone’s invited. Read more about the meeting here – link available only in [...]

    Pingback by Geek Meet | Tudor Barbu's professional blog — March 2, 2009 @ 7:06 pm

  3. Mi se pare o initiativa foarte buna, comunitatea de PHP developeri este in continua crestere, si chiar sunt foarte bine venite aceste evenimente. Let’s share own knowledge!

    Comment by Gabriel Ungureanu — March 5, 2009 @ 2:58 pm

  4. [...] Primul PHP GeekMeet la Cluj (prima intalnire de acest gen in cadrul GeekMeet) are loc pe 21 martie 2009 in Zorky de la ora 10 AM. Daca esti webdeveloper si ai habar de PHP, nu rata aceasta intalnire. Indiferent de nivelul la care te afli, esti binevenit. Incepatorii nu au decat de invatat iar profesionistii pot schimba impresii “la nivel inalt” :) si ii pot ajuta pe novici cu sfaturi. Trimite un mail la: breharmihai [la] gmail.com pentru inscriere. [...]

    Pingback by Huper » PHP GeekMeet #1, ODO #2 si Sosetaria #fara_numar — March 7, 2009 @ 3:56 pm

  5. Foarte tare ideea. Imi pare rau ca nu locuiesc in Cluj :(

    Comment by kenjiru — March 10, 2009 @ 5:51 pm

  6. Sunteti interesati de o prezentare despre Flex si Adobe AIR, si integrarea lor cu PHP la una din intalnirile voastre viitoare?

    Daca da, doar dati-mi un semn si vorbim offline!

    Ca fost PHP developer si actualmente Flex Evangelist pentru Adobe va urez mult succes!

    Comment by Mihai Corlan — March 11, 2009 @ 8:08 pm

  7. [...] ocazia asta aş vrea să anunţ o nouă întâlnire mai tematică. PHP Geek Meet organizată de Mihai Brehar pe 21 Martie în [...]

    Pingback by Alexandru Gugurel » Blog Archive — March 12, 2009 @ 4:50 pm

  8. Eu as veni, dar exact atunci ma duc la budapesta la ac/dc … damn

    Comment by Doru — March 12, 2009 @ 10:18 pm

  9. Da! Eu am chiar o problemă foarte punctuală cu AIR căreia nu reuşesc să-i dau de cap :P

    Comment by Tudor — March 16, 2009 @ 10:08 am

  10. O sa fie prezenti colegi de la Adobe si o sa vorbeasca si ei cu voi. daca sunteti interesati, putem sa aranjam o intrunire pentru luna Aprilie, si vin si rezolvam toate problemele.

    Comment by Mihai Corlan — March 18, 2009 @ 11:21 pm

  11. Eh, eu mă îndoiesc că voi fi putea veni şi în Aprilie, că e departe Clujul. Dar poate la un Wurbe viitor băgaţi şi ceva PHP & Flex….

    Ar fi o chestie!

    Comment by Tudor — March 19, 2009 @ 2:43 pm

  12. [...] Uite că am ajuns și eu în sfârșit la un Geek Meet. [...]