Geek Meet

Geek Meet, #5 Cluj

GeekMeet | Wednesday, May 20th, 2009

A cincia întâlnire Geek Meet din Cluj. Ne adunăm pe 6 Iunie, la ora 10 în Zorki-Photo Cafe.

Vor vorbi:
Alex Deva – Vorbrelocu
Lucian Huţanu – Web project management
Adrian Sabăutetatet.ro
Maximilian Marele – User experience design
Andrei Mărin şi Călin Don (Căcă) -Dream Production – Lansare Beta: blogu.lu

* revin cu informaţii despre vorbitori şi prezentări. Staţi aproape.

Condiţii de participare:
Consumaţie minimă pentru fiecare persoană: 10 RON.

Participarea se face exclusiv pe bază de preînscriere! Dacă ştii sigur (sau măcar 90%) că vii, trimite-ne un mail la alexandrugugurel [at] gmail.com şi spune-ne cine ești.

11 Comments »

  1. Dar cu #3 si #4 ce s-a intamplat?

    Comment by vasi — May 14, 2009 @ 9:26 pm

  2. Sunt 2 tipuri de întâlniri. PHP Geek Meet şi Geek Meet (geva mai puţin tematic). PHP Geek Meet e la ediţia 2 iar cel general e la ediţia 5.

    Comment by Geek Meet Cluj — May 14, 2009 @ 10:27 pm

  3. Am inteles, nu am fost atent. Cam devreme de la 10 totusi.

    Comment by vasi — May 14, 2009 @ 11:35 pm

  4. [...] Lansarea blogu.lu în beta va avea loc în data de 6 iunie la Geek Meet, #5 Cluj. [...]

    Pingback by Învăţ online » Blog Archive » blogu.lu: de la alfa la pre-beta — May 15, 2009 @ 1:31 pm

  5. [...] Detalii sau schimbari pe parcurs gasiti aici. [...]

    Pingback by Geek Meet #5 @ Zorki Caffe | Evenimente din Cluj Napoca — May 18, 2009 @ 11:16 am

  6. [...] Geek Meet, #5 Cluj [...]

    Pingback by GeekMeet Cluj » PHP GeekMeet #3 Cluj — May 18, 2009 @ 1:25 pm

  7. in 6 iunie se organizeaza si un Flex Camp pentru cine e interesat.

    Comment by iacob — May 25, 2009 @ 3:15 pm

  8. [...] cum anunţam pe blogu’ meu, sâmbăta 6 iunie, la GeekMeet #5 Cluj, o să lansăm versiunea beta [...]

    Pingback by Dream Production :: Lansare blogu.lu beta — June 4, 2009 @ 6:45 pm

  9. cand o sa poti pune sus prezentarile? pentru ca erau cateva chiar interesante si as vrea sa stau sa ma mai uit peste ele :D

    Comment by razvan — June 9, 2009 @ 10:53 am

  10. Am să încerc să le adun şi să le pun sus. :)

    Comment by Alexandru Gugurel — June 9, 2009 @ 5:16 pm

  11. Subscriu, si mie mi-ar placea sa revad prezentarile.

    Comment by Radu — June 16, 2009 @ 1:38 pm

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI