Geek Meet

PHP GeekMeet #4 Cluj

GeekMeet | Monday, August 24th, 2009

Pe 19 septembrie 2009 cu începere de la ora 11AM, vă invit la a 4-a ediție PHP GeekMeet Cluj. Locația rămâne aceeași – Zorky Cafe.

Prezintă:

Condiții de participare:

  • Taxa propriuzisă pentru participare nu este, dar trebuie făcută o consumație minimă de 10 lei / pers
  • Participarea se face exclusiv pe bază de preînscriere! Dacă ştii sigur (măcar 90%) că vii, completează formularul de aici

PS: de ceva vreme, există un grup de discuții pe Google Groups. Cei care nu v-ați abonat încă, vă rog să o faceți, aici.

9 Comments »

  1. [...] GeekMeet Cluj » PHP GeekMeet #4 Cluj geekmeet.ro/cluj/2009/08/24/php-geekmeet-4-cluj – view page – cached Geek Meet este o intalnire pentru pasionatii de web development — From the page [...]

    Pingback by Twitter Trackbacks for GeekMeet Cluj » PHP GeekMeet #4 Cluj [geekmeet.ro] on Topsy.com — August 25, 2009 @ 2:27 pm

  2. Design GeekMeet pe cand? :)

    Comment by Vlad Georgescu — August 25, 2009 @ 3:40 pm

  3. @Vlad, nu sunt pasionat de design :P
    Daca vrei sa organizezi tu un GeekMeet cu tema de (web)design, esti binevenit si te ajut cu ce pot ;)

    Comment by Mihai Brehar — August 26, 2009 @ 4:58 pm

  4. Good idea.
    Facem.

    Comment by Vlad Georgescu — August 31, 2009 @ 10:52 am

  5. Btw, in legatura cu formularul pentru participare, daca sunt mai multe persoane interesate sa vina si toti lucreaza in aceeasi firma, fiecare trebuie sa completeze? Ar faina ceva optiune acolo pentru me & X friends :)

    Comment by Razvan Solomon — September 7, 2009 @ 2:09 pm

  6. [...] Anunțul oficial și detaliile despre înscriere le găsiți aici. [...]

    Pingback by PHP GeekMeet #4 Cluj | Mihai Brehar — September 8, 2009 @ 9:51 am

  7. Foarte faina ideea. Tine-o tot asa!

    Comment by kenjiru — September 18, 2009 @ 3:32 pm

  8. Am pus si cateva poze (3). Din pacate nu am putut sta mai mult.

    http://www.flickr.com/photos/agprime/tags/phpgeekmeet4/

    Comment by Gabriel Ungureanu — September 21, 2009 @ 9:42 am

  9. Am publicat si rezultatele chestionarului de care ziceam. Va multumesc tuturor pentru raspunsuri.
    http://blog.ag-prime.com/2009/09/vreti-sa-mai-vedeti-prezentari-de-drupal-la-php-geekmeet-cluj/

    Comment by Gabriel Ungureanu — September 29, 2009 @ 9:33 am

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI