Geek Meet

GeekMeet #1 Rezultate

GeekMeet | Tuesday, December 2nd, 2008

Rezultatele formularului de feedback:

Total 15 persoane au completat formularul, din 18. Not bad.

60% au evaluat prima intalnire ca bun (5) si 40% au scris 4 (not so good). Probabil din cauza localului pentru ca a fost frig. Incerc sa gasesc un alt pub next time.

Majoritatea (47%) vrea ca urmatoarea intalnire sa fie in Ianuarie, 34% Februarie, 13% Martie, 6% Decembrie.

GeekMeet #2 va fi organizat in Ianuarie. :)

Daca cineva are vreo idee, feedback aditional sau vrea sa ajute cu organizarea sa lasa un comment aici.

9 Comments »

  1. A fost într’adevâr mult zgomot din cauza ventilatoarelor care scoteau fumul de țigară.
    Ubuntu Release Party a fost la Teatru74 unde sala are o acustică bună și sunt 74 de locuri. Crâșma e dedesupt și se poate servi cam orice. Ar fi un loc mai bun, după părerea mea.

    Comment by Emil CHERICHEȘ — December 2, 2008 @ 11:08 am

  2. @Emil: trebuie platit ceva pentru rezervare?

    Comment by Gyorgy Fekete — December 2, 2008 @ 11:13 am

  3. +1

    Comment by Nyiro Zoltan-Csaba — December 2, 2008 @ 11:15 am

  4. Am “votat” :P februarie dar este super ok si Ianuarie. Deja mi-e dor de intalnire :D Astept cu nerabdare! Daca o sa am vreo idee cu ceva ajutor din partea mea o sa ti-o zic prin mail. In orice caz voi ajuta la “promovare” prin intermediul blogului meu. Keep up the good work!

    Comment by Henrich — December 2, 2008 @ 11:17 am

  5. Eventual sa faci (faceti) o lista cu participantii la prima intalnire cu detalii precum:

    - nume complet, url/blog, foto (ca sa stim mai bine cine e), id mess/orice alta cale de contact

    Eu intentionez sa creez si un blogroll cu geeksi, so give me the links! :)

    Comment by Henrich — December 2, 2008 @ 11:19 am

  6. Si eu am “votat” februarie, dar e ok dupa 10 Ianuarie

    Comment by Nyiro Zoltan-Csaba — December 2, 2008 @ 11:28 am

  7. Mie mi-a placut localul , intradevar unpic frig dar mai mult m-a deranjat zgomotul de la ventilatoare.
    +1 pentru Teatru74 si pentru lista de contacte.
    Eu am propus eventual un beerfest intre timp.

    Comment by Tantos Silviu — December 2, 2008 @ 11:56 am

  8. nu știu dacă trebuie sau nu plătit, de organizare s-a ocupat Mariuz

    Comment by Emil CHERICHEȘ — December 2, 2008 @ 12:51 pm

  9. Din cate stiu la Ubuntu Release Party intrarea era gratuita. Nu am fost (am vrut dar n-am ajuns) dar asa imi amintesc.

    Comment by Henrich — December 2, 2008 @ 10:53 pm

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI